Зоря (Луганськ) - Фенербахче (Стамбул) 1:1 (15.09.2016)
16 вересня 2016
Зоря (Луганськ) - Фенербахче (Стамбул) 1:1
20:00. 15 вересня 2016 року.
м. Одеса. "Чорноморець". 16000 глядачів
Ліга Європи. Груповий турнір.

УЄФА = мафія.
Чому делегатам асоціації можна пити вино та віскі у приміщеннях віп-ложе, а прості смертні люди позбавлені навіть розбавленого пива? Може тому такі кепські справи з відвідуваністю стадіону у такий гарний вечір Ліги Європи? До того ж – 16 000 глядачів – могли близько мільйона заробити за звичайнісінькому пиві! А так маємо напівпорожній красень-стадіон…

Здивував також прохід на трибуни – перший кордон стюардів дивиться твій квиток та відриває контроль, далі огляд тіла та речей (при цьому усіх лапав один чоловік – що за дискримінація?), а потім найкумедніше – сканування штрих-коду білета – у випадку коли ваш квиток фальшивий, як виявлялось на матчі за Суперкубок, він вже не є цілим, й звернутися за відшкодуванням та встановленням справедливості вже було б неможливо.

Незважаючи на пригоди фанатів навколо стадіону, на арені майже не було чіткого розмежування глядачів. Багато представників гостей та інших клубів Туреччини спокійно сиділи серед глядачів та багато хто під кінець матчу прямував на гостьовий сектор під варту.
Важко грати та підтримувати команду на чужому стадіоні, коли його видають за твій домашній. Проте на трибунах була доволі тепла та дружня атмосфера. Усі злагоджено скандували «Заря», «Одеса» та «Слава Україні». На одному диханні. А коли увесь стадіон хлопав під барабан 20-го сектора – це було неймовірно!

Гості також дуже голосно підтримували свою команду. Після пропущеного голу не розгубилися та продовжили наповняти чашу своїм свистом.

На жаль, Фортуна не посміхнулась нам у цей вечір…цей прикрий гол на останніх секундах матчу.. Але це тільки початок ЛЄ-осені.