Арсенал-Київщина (Біла Церква) - Суднобудівник (Миколаїв) 4:1 (20.08.2016)
25 серпня 2016
Арсенал-Київщина (Біла Церква) - Суднобудівник (Миколаїв) 4:1
17:00. 20 серпня 2016
м. Біла Церква. "Трудові резерви". 100 глядачів
Чемпіонат України. Друга ліга.

Наш автобус до Білої Церкви відправлявся за п’ять до дванадцятої у п’ятницю. Тому мі вирішили скрасити очікування футболом.

Нові правила з білетами на другу лігу дуже засмучують багатьох вболівальників. Реал Фарма грала за майже порожніх трибун – у першому таймі може 50 глядачів набралося. Далі ми вирушили на футзал, як раз хотілося подивитись залу Університету та й ігри до нашого відправлення ще ішли. Відсидівши трьохматчевий нон-стоп ми вирушили по маршруту.

Було дуже кумедно – розплющуєш очі, а автобус стоїть на зупинці «Біла Церква», майже проспали, точніше стюардеса проспала, це нас переслідувало увесь наш шлях. П’ята ранку, субота, люди неспішно крокують на роботу. Ми теж неспішно йдемо містом, може пощастить і знайдемо де поснідати до дев’ятої. По дорозі знайшли маленький стадіон Палацу культури, мені він нагадав стадіон Будівельної академії в Одесі та студентський чемпіонат, але тут була трава :) Потім знайшли арену, де ввечері буде матч. До стадіону команди «Рось» ми не дійшли. Проте подивились на «Трудові резерви» з колеса огляду.

Квитки на матч в Білій Церкві коштують 10 грн (знов Одеса найдорожча). Якщо ви бачили на стадіоні мангал – то омана зору :) Ніяких шашликів та холодної водички там немає. Але є парковка для роверів біля трибуни з лавками.

Незважаючи на труднощі, через які пройшла команда, в неї є вірні ультрас, яких у цей день було близько десяти. Гравці були націлені на перемогу, тому спритно заносили м’яча до воріт суперника. Активність у фанів зросла у другому таймі та пішов нон-стоп з різних зарядів та пісень. Але, як не прикро визначати, ми відчували себе на грі – «вгадай мелодію» та перевіряли свою пам’ять на знання репертуару української ультрас-сцени. Проте хлопці старались й багато чого в них попереду.

А в нас попереду вокзал та шлях до Кропивницького.