Сокіл (Михайлівка-Рубежівка) - Джуніорс (Шпитьки) 0:0 [4:3 пен]
24 серпня 2016
Сокіл (Михайлівка-Рубежівка) - Джуніорс (Шпитьки) 0:0 [4:3 пен]
18:15. 23 серпня 2016
м. Бориспіль. "Колос". 310 глядачів
Кубок Київської області. Фінал.

Сьогодні 23-ого серпня Україна відзначає День Прапора. У цей день я вирішив завітати в Бориспіль на фінал кубка Київщини Джуніорс Шпитьки - Сокіл Михайлівка-Рубежівка. До стадіону добиратися не важко, адже з Києва майже кожні 5 хв їздить маршрутка. Прибувши на стадіон о 17-30 я спостерігав шоу підготоване до матчу. Були виступи різних місцевих гуртів та розтягнення найбільшого прапору України.

Матч розпочався з затримкою о 18-15. Перший тайм - нічого цікавого, крім траблів місцевих любителів алкоголю та "космонавтів". До речі, на цьому матчі було багато поліції як для обласних змагань, раніше такого не зустрічав. У другому таймі було цікавіше, багато моментів, активізація груп підтримки обох команд, які намагалися перекричати один одного. З боку вболівальників Сокола було дуже багато питаннь до судді.

Організатори явно не врахували що о 20-ій годині вже темніє, тому серія одинадцятиметрових відбувалася фактично в темряві. Відзначу голкіпера Сокола, який відбив два удари. І ось нарешті радість та нагородження переможців. Не знаю чи можна сказати, що "Свято футболу" відбулося, думаю організаторам можна було зібрати більше людей на стадіоні, але це лише моя думка.