Kosów Lacki - Jastrząb Żeliszew 1:0 (06.04.2016)
23 серпня 2016
Kosów Lacki - Jastrząb Żeliszew 1:0
14:00. 6 квітня 2016
Kosów Lacki. Miejski. 125 глядачів
Чемпіонат Польщі. Liga Regionalna. Klasa A. Grupa: Siedlce.

Мій перший закордонний стадіон, пробитий з матчем. До цього дня, побував на кількох провінційних польських стадіонах, але без матчів.

Як тільки приїхав в це маленьке й затишне провінційне містечко, відразу ж навідався з екскурсією на стадіон... А ось матчу на ньому мені довелося чекати цілих п’ять місяців!

Нарешті настав довгоочікуваний день гри. Я висунувся на стадіон, чекаючи футбольного свята в польській провінціі. Гра випала на неділю, а в цей день у Польщі прийнято ходити до костелу. Він якраз розташований неподалік від стадіону. Я очікував, що після служіння, весь народ рване на футбол (так, то не мала подія для двохтисячного населеного пункту)... І яким було моє розчарування, коли на стадіоні зібралося всього 120 человік. Зате ті, хто прийшли, щиро підтримували своїх.

Народ зібрався різний, але я посміхнувся, зустрівши в Польщі таких знайомих нам персонажів на пострадянському просторі - мужичків пенсійного віку, які акуратно розклали поляну і попиваючи "біленьку", закусували та запивали її пивасиком :) В будівлі, що нагадувала віп-ложе, розташувалися найактивніші вболівальники. У деяких були клубні шарфи. Виділялись пацани, які затягували "Косовія, Косовія оле-оле-оле" і попивали з горла, увага, «Радянське шампанське»!

Матч проходив в такому собі рваному темпі. Команди відповідали атакою на атаку, а часом грали у "бий-біжи". Було багато помилок і нереалізованих моментів. Скоріш за все, позначилося те, що команди тільки вийшли з міжсезоння. На останніх хвилинах гравець Косовіі вирвався один-на-один з воротарем і реалізував свій шанс та приніс своїй команді мінімальну перемогу.