Жемчужина (Одеса) - Кристал (Херсон) 2:3 (15.08.2016)
17 серпня 2016
Жемчужина(Одеса) - Кристал (Херсон) 2:3
17:00. 15 серпня 2016
м. Одеса. "Спартак". 300 глядачів
Чемпіонат України. Друга ліга.

Говорять, понеділок – тяжкий день. Але…Коли у понеділок є футбольний матч – це святковий день. Так от, у серпневий понеділок зійшлися на газоні два «дорогоцінних каміння» - ФК «Жемчужина» та ФК «Кристал». Вже кілька разів за останні пару років намагаюсь подивитись на гостей з Херсону, та знаходились якісь перешкоди…Але не в цей день. Це був перший матч із квитками на оновленому стадіоні. Усі зібрані гроші перейдуть на лікування гравця ФК «Жемчужина» Андрія Додика. Тому серед глядачів матчу було багато гравців та тренерів з Одещини – ФК «Чорноморець», ФК «Балкани», ФК «Реал Фарма», Семен Альтман, представинки футзалу.

За часів матчів ФК «Чорноморець» гостьовий сектор був біля так званого аварійного виходу. Але з цього сезону гості розміщуються біля роздягальні своєї команди. Тому супортери обох клубів опинились майже на одному секторі. Представники Одеси зайняли верхню частину трибуни. Від інших відвідувачів їх відрізняла наявність барабану. Такий собі сидячий супорт. Кавунова грядка налічувала близько 10 осіб (хоча на кавуни більше були схожі одесити :) ). Олдові баннери розвивалися біля бровки. Хотілося побачити більше херсонців, але понеділок – ворог масової підтримки, навіть для близького виїзду.

Погоду нагнітали хмари. Гра була динамічна та й на трибунах розпалювалися пристрасті. У той час, поки херсонці заводили «Кристалушка!», господарі арени на куражі від забитого м’яча позабували норми поведінки та літературні слова. Дружба та перемир’я повисли на волосині…Все ж краса футболу та сила переговорів перемогла.