Олександрія - Ворскла (Полтава) 3:2 (31.07.2016)
11 серпня 2016
Олександрія - Ворскла (Полтава) 3:2
19:30. 31 липня 2016
м. Олександрія. КСК "Ніка". 1500 глядачів
Чемпіонат України. Вища ліга.

Мій Інтерсіті покинув Запоріжжя-1 під музику козацького маршу і попрямував у напрямку столиці. На мене чекало місто Олександрія, де цієї неділі місцевий клуб приймав полтавську Ворсклу. В Олександрії від прибуття до матчу в мене було близько 30 хвилин. Тому я з самого початку розраховував на таксі. До того ж мій потяг ще й запізнився на 10 хвилин. Тому питань на якому транспорті добиратися вже не було і за 25 гривень мене доставили до стадіону "Ніка".

Обидві команди за три дні до цього матчу зустрічалися в Лізі Європи з хорватськими клубами. Тобто мене чекав за нинішніми мірками досить непоганий матч. Так і вийшло. На поле було досить спекотно. І господарі, і гості створювали момент за моментом.

На секторах Олександрії та Ворскли зібралася приблизно рівна кількість фанатів. У гостей варто відзначити класний олдовий банер тих часів, коли команда ще іменувалася Колосом. Також вони вивісили банер в пам’ять про загиблого президента О. Бабаєва, якого було убито 26.07.2014. У плані шизи нічого надприродного в обох рухів я не почув і не очікував впринципі.

У перерві я був приємно здивований: у фаст-фуді стадіону продавали не тільки стандартний набір з пива і сємак, а навіть шашлик з цибулею і соусом. У східній та центральній Україні таке на жаль, можна побачити вкрай рідко. Отож це гарний приклад іншим клубам, які хочуть створити всі умови для відвідувачів стадіону.

Фанати Олександрії


Фанати Ворскли