Дніпро - Сталь (Кам’янське) 1:1 (31.07.2016)
04 серпня 2016
Дніпро - Сталь (Кам’янське) 1:1
17:00. 31 липня 2016
м. Дніпро. "Дніпро-Арена". 8861 глядачів
Чемпіонат України. Вища ліга.

Мабуть, усі знають віршик про Джека та його хатку? Так от, у нас теж можна скласти свій.

На «Дніпро-Арені» грає команда «Дніпро».
Команда «Дніпро» з міста Дніпро.
Місто Дніпро возведене на могутній річці Дніпро.

Англійський гумор якийсь ;)

Я дуже люблю місто Дніпро. Воно було першою відміткою на карті мандрівок. «Метеор» був першим чужим стадіоном, який довелось відвідати…десять років тому…такі яскраві враження, мов усе це було вчора. Для мене дуже дивно те, що за стільки років пам’ятаю добре місто і можу вільно орієнтуватися в ньому, як у рідному. Ще так виходить, що дуже довго планую та збираюсь, щоб завітати до цього міста. Мабуть, якби не пляжний футбол – ще б збиралась. Їхати без великого футболу до Дніпра немає сенсу, тому все так гарно збіглося – Кубок Дніпра з пляжного футболу, гра на «Дніпро-Арені» та останні білети на потяг.

Єдиною неприємною подією такого чудового вікенду стала несподівана черга до каси стадіону. Приємно бачити такий ажіотаж до футболу, коли команда знаходиться у скрутному стані. Але черга була така некерована – люди «наростали» з боків, тому це був дуже товстий ланцюг до трьох маленьких кас. Мало того, що ти стоїш більше години під палючим сонцем, ще й біля самого віконця поворушитись майже неможливо – ні протягнути руки з грошима, ні тим паче вийти щасливим із квитком (відчуваєш себе Лордом Командуючим Джоном Сноу у тій епічній бійці з Рамсі Болтоном :) ). Тому перші хвилини матчу пройшли повз мене – розкажіть хтось, що було на розтяжках Дніпра? Це мене гризе…

Представники Сталі добре виглядали, як на секторі, так і на полі. Незважаючи на різницю в кількості, чутно хлопців було добре. А кольорові дими стали гарною прикрасою матчу.

#ДніпроМаєЖити – сподіваюсь, усі слова будуть почуті, й наш футбол буде прогресувати та розвиватися. Будуть чисті сидіння на стадіонах, петарди не будуть лякати людей, дими з фаєрами будуть невід’ємною частиною кожного матчу, як і дівчатка, що танцюють на траві у перерві.