Металург (Запоріжжя) - Мир (Горностаївка) 0:1 (30.07.2016)
01 серпня 2016
Металург (Запоріжжя) - Мир (Горностаївка) 0:1
18:00. 30 липня 2016
м. Запоріжжя. "Славутич-Арена". 1500 глядачів
Чемпіонат України. Друга ліга.

Рух запорізького Металурга мені подобався вже давно. В кінці 00-x я частенько милувався їх грядкою на фото. Особисто побувати на матчі МЗ у мене кожного разу не виходило. Зазвичай, я буваю в Україні у серпні, але з виіздами за рідний клуб у Запоріжжя мені не щастить. Зараз, після того як Металург відродився, я серйозно націлився відвідати домашку запорізького клубу. Мені як справжньому любителю АМФ дуже імпонують клуби, які не тримаються на олігархаx, а шикуються за рахунок патріотизму та ентузіазму активістів. На стадіоні Титан, де відроджений Металург проводив аматорські матчі, взагалі панувала дуже домашня і душевна атмосфера. На матчі ПФЛ Титан не тягне, і клуб переїхав на рідний стадіон, оренда якого обходитися Металургу в пристойну суму. Детальніше про відродження клубу ми вам ще розповімо...

Прямого поїзда з Одеси на Запоріжжя не було, і тому в п’ятницю я виїхав у Дніпро. Перекусивши в ПХ, я відправився на собаці до мети. Менш ніж за дві години я дістався на батьківщину козаків. В нашій граундхоппінговій спільноті є автор Пегас, олдовий фан МЗ, тому в Запоріжжі мені нудьгувати не довелося. По приїзду мене зустріли і повезли до головної визначної пам’ятки міста - острів Хортицю. Після відвідування Січі ми вирішили заскочити на стадіон, щоб заздалегідь забрати мою акредитацію. Взагалі я не фанат акредитуватися - у кромки поля нудно і не так весело, як на трибуні. Але на матчах МЗ відкрито тільки дві трибуни і для фотографування секторів зручніше було отримати акредитацію. В офісі клубу на Славутич Арені я поспілкувався з ентузіастами, на яких тримається клуб, забрав свою перепустку, ми вирушили перекусити. За півгодини повернулися до стадіону і там вже зустрів Пегаса, який поруч з касами продавав атрибутику і програмки. Взагалі нинішній рух МЗ за філософією мені багато в чому нагадує Німеччину...
Фанати пробивають всі товарняки свого клубу, беруть участь у становлення та житті клубу. Респект!

На секторі сьогодні зібралося близько сотні фанатів. Вони активно підтримували свою команду протягом всієї гри. Було непогано, єдине що на мій погляд рідко використовувалося, так це переклички з центральною трибуною. Особливо зараз, коли МЗ починає свій шлях з нуля, дуже важливо всім уболівальникам об’єднатися і підтримувати команду разом.

На жаль, гравці на полі не змогли порадувати своїх фанатів. Як і проти Кристалу, Металург пропустив під кінець матчу і відігратися вже не зміг. Зараз в Запоріжжі зібралася дуже молода команда, і відповідно даний факт позначається на результаті. Суперники в наступних матчах будуть досить серйозними, але будемо сподіватися, що команда не кине боротися на полі. З поганими результатами буде складно заманити глядачів на стадіон, тим більше що в Запоріжжі є альтернатива у вигляді матчів луганської Зорі в УПЛ.

Наступного дня Пегас показав мені стадіони Локомотив і Торпедо, і близько 16-ої години я покинув Запоріжжя на Інтерсіті в напрямку Олександрії.