Ferencvárosi TC - Diósgyőri VTK 6:2 (30.07.2016)
31 липня 2016
Ferencvárosi TC - Diósgyőri VTK 6:2
21:30. 30 липня 2016
Budapest. Groupama Aréna. 6736 глядачів
Угорщина. Nemzeti Bajnokság I (Національний чемпіонат).

Незважаючи на те, що активна частина фанатів Фраді майже у повному складі бойкотує домашні матчі, я вирішив сходити на їх гру і подивитись наживо як все відбувається в угорців. Ференсцварош грає на новій сучасній арені, що була збудована два роки тому. Щоб потрапити на матч необхідно придбати картку фаната, здавши про цьому відбиток долонь. Саме проти такого нововведення протестує більшість активних фанатів, та агітує інших не ходити на ігри і добитись відміни цього правила. Незважаючи на таку ситуацію на матч завітало декілька тисяч вболівальників, а також була присутня пристойна кількість представників команди гостей.

Розпочався матч традиційним польотом над полем орла - символа місцевої команди. Далі стандартні рукостискання учасників гри, і футболісти забігали. Спершу гра видалась не дуже цікавою, але з часом господарі перебрали ініціативу і почали притискати суперників до своїх воріт. Після першого голу перевага тільки наростала, що в другому таймі вилилось в побиття слабшого суперника. М’ячі на різний смак залітали в сітку воріт гостьової команди, щоправда Ференцварошу вдалось пропустити двічі. Фанати обох команд вели себе активно, заряжали всю гру, використовували по декілька великих прапорів, у господарів був помічений гучномовець і барабан.

Найцікавіші події стались наприкінці гри. Із-за стадіону почали лунати якісь заряди. Як виявилось, в очепленні поліції з’явилась частина фанатів, що не ходить на трибуну. Вони використовували піро, майже всі були одягнуті у тематичні білі футболки. Після закінчення матчу "білі" мали певні претензії до тих людей, що відвідали гру. Хоч мад’ярську мову я не розумію, але можна було здогадатись що саме закидали протестанти. Більше подробиць про цю гру та стосунки фанатів до клубу вже незабаром читайте у одному з друкованих видань.