Würzburger FV - SV Erlenbach 1:2 (20.07.2016)
Würzburger FV - SV Erlenbach 1:2
18:30. 20 липня 2016
Würzburg. Sepp-Endres-Sportanlage. 357 глядачів
Bayernliga Nord.

Хоча стадіон знаходиться в тому місті де я живу, я дивився на ньому гру лише одного разу. Чотири роки тому тут відбулось міське дербі, де я був присутній у якості "гостьового" вболівальника Кіккерса. На той момент ми вийшли в четверту лігу, а Würzburger FV грав у п’ятій. Довгі роки WFV вважався футбольним лідером міста. 13 років тому Кіккерс навіть зкотився до того, що в рамках участі в турнірі 7-го дивізіону зустрічався з дублем WFV! У 2016 році Кіккерс дійшов аж до Другої Бундесліги, а WFV все ще грає в п’ятій і тепер саме там буде зустрічатись з дублем непримиренних ворогів. Така ось іронія долі.

На відміну від Кіккерс, на стадіоні WFV досі панує домашня футбольна атмосфера. Така, якою вона й має бути в моєму розумінні. Сюди ходять люди, котрі дійсно люблять футбол, а не помпезність і шоу, що зараз з’явилась у вищіх дивізіонах. Вперше за літо температура повітря перетнула позначку в 30 градусів, і, не зважаючи на пізній початок гри (18:30), електронне табло все ще показувало 34 градуси. На гру своєї команди в середу прийшло подивитись близько 350 вболівальників. На трибуні під дахом, там де і зазвичай зібралась активна зграя фанатів, розвісивши банери. Щоправда вони особливо не супортили. На жаль, через шалений прогрес Кіккерса фанатський рух WFV майже повністю зачах. Попри спеку гості рвались вперед і в першому таймі забили двічі. Другий тайм пройшов, як часто буває, за принципом "одні не хочуть, інші не можуть". Щоправда господарі все таки один м’яч відквитали, реалізувавши пенальті на шостій доданій хвилині.