Колос (Ковалівка) - Олімпік U-21 (Донецьк) 3:0 (07.07.2016)
15 липня 2016
Колос (Ковалівка) - Олімпік U-21 (Донецьк) 3:0.
17:00. 7 липня 2016
с. Мала Солтанівка. "Салтик". 116 глядачів
Товариська зустріч..

Звичайний четверг не віщував нічого цікавого, проте вдень я дізнався, що донецький Олімпік проведе сьогодні одразу два спаринги. Був вибір пробити стадіон у Борисполі, де Олімпік грав з черкаським Дніпром або поїхати у Малу Солтанівку, де чемпіон другої ліги мав грати з Олімпіком. Я, довго вагаючись, обрав Малу Солтанівку.

Добиратися туди не тяжко - маршруткою, яка ходить раз на 30 хвилин, та 10 хвилин пішки від зупинки "курятня", як назвав її водій. Стадіон знаходиться поблизу звичайних сільських будинків та соснового лісу. Виглядає він охайно та має табло. Матч розпочався з дуже великою перевагою Колоса, вже на перших хвилинах Олімпік поступався у рахунку. Команда з Ковалівки протягом усього матчу була на голову сильніша від донеччан. Другий тренер Олімпіка пояснив, що основний склад грав у цей час в Борисполі. Серед глядачів було немало друзів та родичів гравців Колоса та сільских мешканців, активних фанатів помічено не було.

В другому таймі Колос знову забиває і втримує рахунок до кінця матчу. Також наприкінці матчу почався сильний дощ, через що майже всі глядачі залишили стадіон. Після фінального свистка я подався на зупинку маршрутки, де від холоду та дощу почав стопити в сторону Києва, проте за півгодини результату не було. Машини їздили раз на хвилин сім, та здавалося, що тут зовсім ніхто не живе, і ось за 40 хвилин очікування нарешті приїхала маршрутка.

Футбол був доволі непоганий та змістовний, від населеного пункту можна було очікувати більшого.