Стадіон ім. Віктора Баннікова (Київ)
03 липня 2016
НТК ім. Віктора Баннікова
Адреса:Київ. пров. Лабораторний, 7б.
Місць:1678 (пластикові сидіння)
Поле:трав’яне
Освітлення:обладнано
Табло:кольорове електронне
Клуби:Олімпік (Донецьк)
Оцінка:
Актуальність15.08.2015

Стадіон названо іменем воротаря київського «Динамо» та першого президента ФФУ. Знаходиться він біля НСК «Олімпійського» поруч із головним офісом вищеназваної організації. Раніше тут було верхнє поле головної арени України, яке використовувалось здебільшого у тренувальних цілях. Але в 2004-2005 роках його було перебудовано в повноцінний футбольний стадіон.

Стадіон має металеві трибуни із 1678 сидячими місцями, які накрито пластиковим дахом. Безпосередня близькість до поля та добра акустика сприяють гарній атмосфері матчів, на яких присутні активні фанати. Є тут і кольорове табло та освітлення.

За нетривалу історію свого існування тут встигли провести свої домашні матчі такі команди: молодіжна збірна України, «Оболонь», «Динамо-2», луганська «Зоря», донецький «Шахтар» та мало кому потрібний «Арсенал», який де тільки не грав. А зараз тут виступає донецький «Олімпік», тож стадіон знає, що таке дивні матчі. До речі, квиткова цінова політика нікому не потрібного клубу декілька разів провокувала конфліктні ситуації із гостьовими фанатами. Так, наприклад, запорізькі виїздюки підтримували свою команда із пагорба за одними з воріт.