FC Coburg - SV Memmelsdorf 2:2 [pen 4:3] (29.06.2016)
01 липня 2016
FC Coburg - SV Memmelsdorf 2:2 [pen 4:3]
19:00. 29 червня 2016
Coburg. Dr.-Eugen-Stocke-Anlage. 50 глядачів
Toto-Pokal. Кваліфікація. Перший раунд.

Відкривати сезон 16/17 я поїхав в Кобург... Хоча й відстань до нього всього 100 км від Вюрцбурга, їхати довелось аж з двома пересадками і довше двох годин. На маршруті проводиться ремонт колій, тому додалась зайва пересадка і поїздка на автобусі. Незважаючи на те, що місто в центрі Німеччини, місцевість глуха. Скрізь немає міст, як немає і професійного футболу. ФК Кобург грає в шостій лізі, в якій виступають клуби з південного заходу Баварії. Але в цього разу на них чекав матч кваліфікації на кубок Баварії.

Місто славне своїми смаженими сосисками. Що і не дивно, адже Кобург знаходиться на межі Тюрінгії та Франконії. Саме в цих регіонах краще всього вміють робити сосиски. На жаль, вперше в Німеччині я не побачив на стадіоні сосисок. День було змарновано! До того ж і стадіон виявився пересічним - нову сучасну трибуну і близько не порівняти з дерев’яною, котру знесли у 2009 році.

Гра шла дуже мляво, події на полі швидше нагадували товариський матч ніж офіційний. Гості вели 2:0, але господарям все ж таки вдалось відігратись. Без додаткового часу команди пішли бити пенальті. Кобург не забив одразу два пенальті, але гості і в цей раз втратили перевагу і врешті решт справедливо програли.