Стадіон "Локомотив" (Здолбунів)
01 липня 2016
"Локомотив"
Адреса:Рівненська область. м. Здолбунів. вул. Василя Жука, 6.
Місць:800 (дерев’яні лави)
Поле:трав’яне
Освітлення:відсутнє
Табло:відсутнє
Клуби:Волинь-Цемент
Оцінка:
Актуальність15.06.2016

Головна спортивна споруда містечка, яке є важливим залізничним вузлом Західної України, прогнозовано зветься Локомотивом. Стадіон розташовується в центрі міста поруч із парком.

Локомотив є чисто футбольним, має симпатичну за конструкцією невеличку трибуну та оточений небанальним парканом. Але враження від справляє скоріше гнітюче. Хоч на стадіоні й проводять ігри чемпіонату Рівненської області, але вигляд він має ледве не покинутий. Стадіон давненько не відчував догляду, адже трибуни не просто не пофарбовані, від них місцями відколюються шматки бетону, дерев’яні лави головної трибуни місцями потребують відновлення, а у проходах між рядами звалено чимало пустих пляшок та подібного сміття. Довкола поля колись було встановлено додаткові металеві трибуни, але одна з них губиться у бур’янах, на іншій же не завжди можна вцілілі дошки, на які можна було б всістись. Навіть розмітку поля перед грою не було наведено. А таких простих та недорогих дій як прибирання сміття та фарбування трибуни було б достатньо аби принаймні вивести стадіон з сірості й журби…

Здолбунівська команда Волинь-Цемент проводить тут свої домашні матчі. Стан поля, як для обласного рівня посередній, але бігати можна. Роздягальні команд знаходяться в окремій будівлі, адже під трибунні приміщення для цього надто малі.