Миколаїв - Десна (Чернігів) 3:1 (01.06.2016)
14 червня 2016
Миколаїв - Десна (Чернігів) 3:1
18:00. 1 червня 2016
м. Миколаїв. Центральний. 2500 глядачів
Чемпіонат України. Перша ліга.

В Миколаїв збирався вже давно, але з певних причин поїздка щоразу відкладалась. Останній тур першої ліги сезону, що минув, випав на середу, а пробити якийсь матч хотілось... Найбільш оптимальним варіантом з Одеси був як раз Миколаїв. Знайшовши собі автівку на блаблакарі в обидва боки, рушив у дорогу.

По приїзду в Миколаїв пройшовся по пішохідній Соборній вулиці, зайшов у грузинський фаст-фуд «Хінкалер». До стадіону прийшов завчасно і вирішив обійти його територію. Хочеться відмітити графіті корабелів. В Європі частенько можно побачити таке на території стадіону, а от в Україні - ні. Респект! Помітив забагато міліціянтів, патрульних та нациків. Неначе не Десна в гості приїхала, я якісь супер небезпечні поляки. Після побаченого впевнився, що потрапив у мусорське місто.

Вхід на матчі МФК Миколаїв безкоштовний, що мене як колекціонера квитків засмутило. Якщо не помиляюсь, Миколаїв певний час був єдиним клубом, що мав у 1-й лізі вільний вхід на свої матчі. На мій погляд це неправильно. Футбол це забава, а за неї потрібно платити. Та й людей від халяви потрібно відучувати.

Оскільки цей матч нічого не вирішував, я не очікував побачити щось цікаве на полі. Хоча у підсумку гра була якраз доволі цікава. В першому таймі фанати обох команд активно підтримували гравців.

У другому таймі гості розбіглись, на секторі було всього пару чоловік, котрі періодично нагадували про себе усім присутнім. На домашньому секторі фанати також заспокоїлись і супортили періодично. Під кінцівку гри у якості сигналу про початок корабели кинули петарду і почалось пірошоу. Спочатку запалали з десяток фаєрів, а згодом і помаранчевий дим.