Верес (Рівне) - Кристал (Херсон) 2:0 (27.05.2016)
17:00. 27 травня 2016
м. Рівне. "Авангард". 4100 глядачів
Чемпіонат України. Друга ліга.

Місяць тому я дивився виїзну гру Вереса в Щасливому, а минулого туру подивився як рівняни виглядають на власному стадіоні. На жаль, домашній сектор на звітній грі був закритий футбольними "функціонерами", але фанати Вереса не розгубились і розташувались на одній з освітлювальних башт, котрі розташовуються за межами стадіонної чаші. А сектор прикрасив банер із написом що саме потрібно вважати злочином в нашій країні. Вперше в житті мені довелось побачити вертикальну банерну лінію. Купа піротехніки на початку гри - так заявили про свою присутність рівняни. На жаль, відстань до поля від башти була доволі значна, тому звук трохи губився і звучали рівняни не гучно. Думаю, якщо б хлопці розташовувались на своєму секторі, була б зовсім інша історія.

Відмічаю, що гості, яких в будній день приїхало п’ятеро, також намагались підтримувати свій клуб, хоча робити це за активної поведінки місцевих вболівальників було не легко. В перерві між таймами в рамках розважальної програми для глядачів з неба на поле приземлились троє парашутистів, що мені нагадало старі-добрі 90-ті роки та рідний стадіон Ворскла.

Матч закінчився доволі впевненою перемогою господарів 2-0, а враховуючи те, що конкуренти за вихід до першої ліги свої матчі не виграли, Верес оформив прописку на наступний сезон у другій за силою професійній лізі України, з чим гравців після фінального свистка вибігли вітати на поле вболівальники, та чого там таїти, я теж добряче потупцювався на смарагдовому трав’яному газоні. Ось таким чином я приєднався до святкування перемоги Вереса. Маю надію, що фото нижче більше розкажуть про атмосферу яка панувала в той п’ятничний вечір.