Wacker Burghausen - Jahn Regensburg 0:1 (16.04.2016)
26 квітня 2016
Wacker Burghausen - Jahn Regensburg 0:1
16:00. 16 квітня 2016
Burghausen. Wacker-Arena. 3450 глядачів
Чемпіонат Німеччини. Регіональна ліга Баварії.

Обидва клуби, зараз грають у четвертому дивізіоні, але ще відносно недавно грали у Другій Бундеслізі. Ваккер останнього разу в 2007, а Ян Регенсбург в 2013. Я тоді під кінець сезону пробивав їх домашку проти відомого Кайзерслаутерна. За останні роки обидва клуби опустились з професійного рівня на аматорський. Зараз грають в Регіональній лізі Баварії і борються за перше місце й повернення в професійний футбол. До того ж обидва рухи ворогують, тому матч обіцяв бути удвічі цікавішим.

Хоч Бургхаузен знаходиться в тій же федеральній землі, де живу я, дістатися до нього досить складно. Тому я відправився в Мюнхен вже в п’ятницю і зранку попрямував на машині до кордону Австрії, де і знаходиться це містечко. У ньому мешкає менше 20 тисяч, славиться він найдовшою фортецею в Європі, а також підприємством Wacker Chemie. За рахунок цього заводу в принципі і тримається все місто з футбольною командою.

Домашня трибуна підготувала великий перформанс з текстовиком «Обережно на вулиці, можна попрощатися з життям». Супортили протягом всього матчу активно. Також на домашній трибуні було помічено кілька представників ультрас-групи Боруссії Дортмунд The Unity.

Гостей з Регенсбурга прибуло близько 400 чоловік. До початку матчу підготували перф з червоно-білими прапорцями і одним загальним банером. Виглядало дуже класно! Взагалі рух Яна Регенсбурга нехай і нечисленний, але завжди славився вмінням оформити сектор. Шиза була краще, ніж у господарів - голосніше й креативніше. Гості перемогли і на полі та тримають шлях до перехідних ігор в третю лігу.