Стадіон "Іван" (Одеса)
25 квітня 2016
"Іван"
Адреса:Одеса. вул. Вапняна, 52
Місць:1200 (пластикові сидіння та дерев’яні лави)
Поле:трав’яне
Освітлення:відсутнє
Табло:просте електронне
Оцінка:
Актуальність08.04.2016
Реал Фарма (Овідіополь) - Шахтар-3 (Донецьк) 4:1 (...
Реал Фарма (Одеса) - Нива (Вінниця) 2:1 (05.11.2016)

Невеличкий стадіон «Іван» розташовується у цікавому куточку Одеси, що зветься Вапняним. Цей район своїм рельєфом та забудовою дещо нагадує Крим або навіть Грузію. Але головною фішкою стадіону є залізничні колії, що проходять на узвишші за північними воротами. Час від часу там таки торохкотять потяги, що має додавати настрою глядачам під час матчів.

«Іван» є домашньою ареною однойменного клубу, що заснований в 1998 році. Свого часу клуб брав участь в чемпіонаті України серед аматорів, але особливих успіхів там не мав. Зараз тут також грає овідіопольский клуб «Реал Фарма», що виступає в другій лізі України.

На стадіоні дві трибуни. Одна невелика крита з пластиковими сидіннями, а інша, що розташовується навпроти, зі старими-добрити дерев’яними лавами. За воротами трибуни відсутні. За офіційним даним місткість арени 1200 чоловік. В чаші стадіону окрім основного є ще поле для міні-футболу, майданчик з силовими тренажерами, а також елементи ландшафтного дизайну з водоспадом і скульптурою ведмедя.

Дістатись стадіону з центру Одеси не складно. Достатньо доїхати до перетину Ольгіївського узвозу з вулицею Балківською та трохи пройтися пішки. Хоча від центру міста до Вапняного не так вже і далеко, тому якщо є час та бажання розім’яти ніжки, можна обійтися і без транспорту.