Тепловик Прикарпаття - Агробізнес (Волочиськ) 0:3 (17.04.2016)
20 квітня 2016
Тепловик-Прикарпаття (Івано-Франківськ) - Агробізнес (Волочиськ) 0:3
16:00. 17 квітня 2016
м. Івано-Франківськ. "Рух". 1500 глядачів
Чемпіонат України серед аматорів.

Повертаючись з виїзду до Ужгорода я заскочив до Івано-Франківська побачити своїх друзів, один з яких раніше ганяв за Прикарпаття. І лише при зустрічі він мені повідомив: ну мені трохи відлучитись треба буде, зганяти за банером, бо сьогодні ж футбол. От так новина! Я раніше ніколи не був на франківському стадіоні Рух, тому пропускати таке дійство було неприпустимо.

Футбольний клуб Прикарпаття перестав існувати в 2012-му році і з того часу місцеві фани сумують за футболом. Але нещодавно ФК Тепловик переіменувався в Тепловик Прикарпаття, і тому зелено-жовті фанати вирішили сходити на розвідку – подивитись що воно за клуб і таки згадати старі часи. По суті це був їх перший матч після 4-річної перерви.

На трибунах зібралось досить таки багато народу, офіційний протокол пише про 1500 чоловік, хоча на мою думку ця цифра таки завищена. Фанатів Прикарпаття зібралось спочатку 7 чоловік, до другого тайму підтягнулись ще троє. Що здивувало – так це повна відсутність зарядів, лише мелодійні протяжні пісні, більшість з яких не виконує жоден з фанатських рухів України. Заряджали з перервами, проте протягом всього матчу.

Як виявилось, ФК Теловик – клуб з досить чималою історією, скоро виповниться 20 років, як він виступає в різних обласних змаганнях Франківщини. За цей час клуб обзавівся і власними фанатами, які також прийшли на цю гру. Правда на другий тайм і майже не заряджали, проте мали свій банер і барабан.

Також у цієї команди є власний дуже атмосферний стадіон Гірка, тому проведення матчу на 22-тисячному Русі було скоріше виключенням, адже на матчі був примутній мер міста, купа його заступників і взагалі відкриття чемпіонату відбувалось дуже пафосно. Вже наступний домашній матч команда зіграє на рідній компактній арені.

Тепловик Прикарпаття програв 0:3, дограючи матч в меншості, втім, схоже, влада Франківська вирішила серйозно взятись за розвиток футболу в місті, тому результати мають прийти рано чи пізно.