Borussia Neunkirchen - Schott Mainz 3:4 (26.03.2016)
05 квітня 2016
Borussia Neunkirchen - Schott Mainz 3:4
15:30. 26 березня 2016 року
Neunkirchen. Ellenfeldstadion. 337 глядачів
Чемпіонат Німеччини. Оберліга Північній Рейн.

Після 90 хвилин матчу Саарбрюкен - Вальдхоф Манхайм я і мій німецький колега покотили на другий тайм в Нойнкірхен. В касі вже нікого не було, і ми потрапили на стадіон без квитків. Місцева Боруссія грає в п’ятій лізі і якимось особливим рухом не славиться, але все одно я був радий нарешті потрапити на їх матч. Причина - стадіон, який вважається одним з найкрасивіших у ФРН. Фото кажуть самі за себе, але як очевидець підтверджую, що стадіон - справжня перлина!

У минулому році у клубу були фінансові проблеми й тут проводили товариські матчі проти іменитих суперників з метою заробити на квитках для подальшого існування. Така практика дуже поширена в Німеччині. На жаль, на звичайних матчах чемпіонату на ігри Борусії приходить лише 300 глядачів.

Але особисто для мене ностальгія: aтмосфера нагадала Кіккерс Вюрцбург, коли я на нього почав ходити в шостий лізі. На стадіоні мало глядачів, але зате вони щиро віддані команді і приходять дивитися на неї, а не на успіхи грошей спонсорів. Супорт не в стилі ультрас нон-стопом, а скоріше олдскульний, попиваючи пиво між зарядами.

Сподіваюся, що клуб Борусія і далі буде існувати для своїх уболівальників і таких, як ми, поціновувачів справжніх стадіонів.