Нафтовик (Охтирка) - Мир (Горностаївка) 3:0 (15.02.2016)
16 лютого 2016
Нафтовик (Охтирка) - Мир (Горностаївка) 3:0
11:00. 15 лютого 2016 року
с. Копили. НТБ "Полтава". 8 глядачів
Кубок Віктора Пожечевського.

Тривале зимове міжсезоння – це мука для українського фаната та граундхоппера. І от нарешті для мене воно скінчилось. Штучні я звісно не дуже полюбляю, та вони дають змогу почати пробивати матчі задовго до того, як побіжати професійні ліги. Отож цього року для відкриття копанко-року було обрано кубок Почежевського, з яким я трошки розминувся торік. Всі матчі турнірі грають на заміській тренувальній базі «Полтави», про яку розповім в окремому матеріалі.

Оскільки напередодні мені не вдалося розвідати про транспортне сполучення між Полтавою та Копилами, довелося йти пішки. Найкоротший шлях пролягав через глухеньку околицю міста уздовж залізничних колій, після чого я відчув себе urban explorer’ом, перетинаючи залізничний міст, який не зовсім розрахований на пішоходів. Все у густому тумані та під музику білоруського червоно-білого гурту Дзецюкі. Коротше кажучи, я ловив неабиякий кайф!

До пункту призначення дістався за годину до початку гри, тож неквапливо погуляв територією, зробив фото сесію стадіону, залишив по собі наш стікер, випив ряжанку та став чекати на гру. Судячи зі свіжих стікерів городян, полтавська команда мала підтримку на попередніх іграх турніру, але мені найзручніше було потрапити саме на цей матч. Глядачів зібралось зовсім небагато, мій попередній «рекорд» (10 персон) побито. Відверто кажучи, я гадав, що буду єдиним спостегічачем, адже кому воно крім мене треба в понеділок вранці, але підтяглось кілька мужиків з будівництва на території комплексу та ще трохи місцевих. Гра, як і очікувалось, проходила за повної переваги охтирчан. Горностаї дуже багато лажали, і причина не лише в нижчому класі команди, а й у тому, що минулого дня вони також грали із господарями бази (що за календар), тож просто були втомлені. Цікаво, що в команді з херсонщини відбулися такі дві заміни, що в другому таймі на поле виходив гравець, який вже бігав у першому. Причому в одному з випадків Мир у перерві замінив не того гравця, довелося повертати «ображеного» на поле.

Хоч нічого незвичного крім костелу «Срібний Лось» я не побачив, але після зимової сплячки виїздом більш ніж задоволений. Сезон розпочато. Далі буде!