Стадіон КПУ (Запоріжжя)
09 лютого 2016
КПУ
Адреса:Запоріжжя. вул. Червоногвардійська, 70а
Попередня назва:"Локомотив"
Місць:1550 (дерев’яні лави)
Поле:трав’яне
Освітлення:відсутнє
Табло:відстунє
Оцінка:
Актуальність09.08.2013

Одразу заспокою тих, кого схвилювала начебто «червона» назва стадіону - це не те, що ви подумали. Отож є тут дві трибуни. На одній з них давно відсутні сидячі місця, лишилися тільки кріплення для лав. Тому теоретична місткість стадіону має бути вдвічі більшою. Друга трибуна в придатному стані, на ній встановлено більш менш доглянути дерев’яні лави. За воротами збереглися радянські гасла, які ви можете побачити на світлинах.

Стадіон, що раніше відносився до запорізького електровозоремонтного заводу та відповідно звався «Локомотивом» зараз належить Класичному Приватному Університетові, від якого й перейняв абревіатурну назву.

В часи незалежної Україні стадіон був домівкою для місцевого клубу «Віктор», який виступав у другій лізі в 1994-2000 рр. Клуб цей було названо іменем власника, який зараз, до речі, є ректором КПУ. Також тут бігала друга команда «Металурга» (1999-2001, 2004-2005) та перша «Торпедо» (2002). Не так давно на «Локомотиві» базувався «Спартак-КПУ», університетська команда, що виступала в чемпіонаті Запорізькою області, але після 2013 року вони знялися зі змагань, тож наразі тут навряд чи проходять бодай якісь матчі пристойного рівня.