Стадіон СОУ "Буковина" (Чернівці)
07 лютого 2016
СОУ "Буковина"
Адреса:Чернівці. вул. Ольги Гузар, 1
Відкриття:1967 рік
Місць:11867 (пластикові сидіння)
Поле:трав’яне
Освітлення:не працює
Табло:кольорове мультимедійне
Клуб:Буковина
Оцінка:
Актуальність14.07.2013 (доповнення 10.02.2016)
Буковина (Чернівці) - Авангард (Краматорськ) 0:...
Буковина (Чернівці) – Карпати (Львів) 1:0 (30.05.202...

Спортивно-оздоровча установа «Буковина» знаходиться у центральній частині Чернівців поряд із великим і гарним парком імені Тараса Шевченка. На території стадіону встановлено інформаційні стенди з історією клубу та поточним турнірним становищем команди. На території спортивного комплексу є де пограти у міні-футбол, пляжний футбол та гандбол, але ми зупинимось на головній арені.

Сам стадіон є класичним українським із біговими доріжками. Трибуни невисокі, тому за футболом спостерігати не дуже зручно. Хоч вони й старенькі, але добре доглянуті, сидіння також в гарному стані. На західній трибуни знаходиться невеличкий віп-сектор. На «Буковині» встановлено просте електронне табло розміром 10х15 метрів. Освітлення не працює, але можливо скоро ситуація зміниться. Місцеві фанати підтримують команду з п’ятого сектору, в той час як гості розташовуються навпроти них на десятому. Огорожа перед гостьовим сектором має не більше метра у висоту, тому банери на ній розвішувати незручно. У домашнього сектора такої проблеми немає.

Стадіон було збудовано в 1967 році. З того часу слугує домашнім для однойменного клубу. В 2000 році дерев’яні лави було замінено на пластикові сидіння.

PS. На час візиту автора сидіння кількох секторів було тимчасово демонтовано, але зараз все на місці.