Union Berlin - Borussia Dortmund 1:3 (24.01.2016)
03 лютого 2016
Union Berlin - Borussia Dortmund 1:3
17:00. 24 січня 2016 року
Berlin. Stadion An der Alten Försterei. 22012 глядачів
Товариська зустріч.

Добрий десяток футбольних клубів в Німеччині взимку 2015/2016 років відмічають свої піввікові ювілеї. Мені довелось побувати на святкуванні одної з таких дат. Дуже популярна футбольна команда Берліну, Уніон, запросила на товариську гру Борусію з Дортмунду. Ця гра була самою бажаною подією серед усих запланованих мною під час перебування в столиці Німеччини. Але як виявилось, дістати квитки на гру з України шансів не було. Вони швидко розкупились. Акредитації журналістів на цю гру також не прийняли. Я вже змирився з думкою, що гра пройде повз мене, аж от за день до гри вже гуляючи похмурим Берліном отримав повідомлення від колег по цеху, що є для мене квиток. Велике дякую авторам журалу Скитальці, що допомогли знайти перепустку на матч.

Дістатись до стадіону Уніону вартувало певних зусиль. Адже він знаходиться на південному сході доволі далеко від центральної частини міста. До стадіону я прибув за дві години до матчу. Люди вже почали сходитись, особливо кучно було біля квиткового офісу. Вболівальники забирали свої заздалегідь замовлені квиточки. Я зустрівся з хлопцем з двіжу Уніона, що мав для мене квиток. Ми трохи поспілкувались поки був час до початку матчу, я розпитав як йдуть справи в двіжі, які очікування від матчу в нього. Тим часом купа міні-харчевень, що знаходились прямо на території стадіону заповнювались силою силенною людей. Всі поїдали відомі на весь світ німецькі сосиски, пили пиво незважаючи на прохолодну погоду, спілкувались в очікуванні свята.

Ближче до початку гри я дістався до свого сектору, та по рекомендації німця розмістився на верній його частині. Три з чотирьох трибун стадіону мають стоячі трибуни! Зайве говорити, що сектори були забиті під вінця. З початку гри почались перфоманси. Прапори та мега банери на вихід команд, гімн команди, потужний голосовий суппорт господарів. Трохи пізніше, на початку другого тайму, були запалені фаєри майже по всьому периметру стадіону, а далі ультрас Уніон, які розташовувались на одній із трибун за воротами підсвітили трибуну стробоскопами. Виглядало чудово.

Фанати Борусії забили на 100% всі відведені для них місця на гостьовому секторі і також були активними всю гру, за що були нагороджені перемогою улюбленої команди. Після гри майже вся публіка лишилась на стадіоні і вітала свою команду і клуб з датою. Далі неквапливо частина вболівальників перемістилась під стадіон та продовжила святкування пивом та глінтвейном.

Фото нижче мають передати візуальну картинку, що була організована фанатами Уніону.