Hertha - Augsburg 0:0 (23.01.2016)
30 січня 2016
Hertha - Augsburg 0:0
19:00. 23 січня 2016 року
Berlin. Olympiastadion. 35196 глядачів
Чемпіонат Німеччини. Бундесліга 1.

Зимову міні-відпустку, що стала традиційною в останні роки цього разу я вирішив провести в Берліні. Одразу як стали відомі дати мого тріпу подивився в календар і з радістю виявив для себе пару жирних матчів, в одному з яких єдиний берлінський клуб що грає в найвищій за рангом лізі Німеччини Герта приймала Аугсбург. Квитки без проблем вдалось придбати через інтернет, ще й домовитись про спільний перегляд матчу з приятелями, що мешкають на панщині.

В день матчу ми без проблем дістались до Олімпіаштадіон, проникли в середину та добряче роздивились що до чого і як у бюргерів. Поверхневий обшук на вході, купа точок з продажу атрибутики, пива і сосисок. Незважаючи на те, що трибуни цього дня заповнились наполовину на стадіоні панувала атмосфера свята. Гостей приїхало біля 1500 осіб. Із-за густого туману, що висів цього дня як в місті, так і на стадіоні важко порахувати точну кількість.

Господарі розташувались на нижньому ярусі однієї з заворотніх трибун, юзали кілька десятків прапорів різних розмірів і слухались капо, який за допомогою мікрофону керував декількома тисячами активних фанатів. Репертуар зарядів мені здався не занадто широким, і пісні чимось схожі на те що доводилось чути на стадіоні в Туреччині. Може й дійсно вдається в знаки двомільйонна присутність турків у Німеччині?! Гостей з того місця де я розташовувався чутно майже не було, але вони також весь матч підтримували свою команду судячи з того, що бачили мої очі.

На жаль, матч закінчився сухою нічиєю. Тому повноту емоцій стадіону відчути цього разу не вдалося.