Інтернаціонал (Черкаси) - Драбів 3:0 (08.06.2014)
Інтернаціонал (Черкаси) - Драбів 3:0
8 червня 2014 року
с. Білозір’я. "Зоря". 25 глядачів
Чемпіонат Черкаської області. Перша ліга.

Ще по дорозі в рейсовому автобусі Черкаси - Сміла запитали в двох хлопців як доїхати до стадіону «Зоря», який знаходиться в селі Білозір’я. Як виявилось пізніше, це були два футболіста ФК «Інтернаціонал», які їхали на гру. З ними ми і прибули за годину до початку гри. На електронному табло показувало +33°C, та ще і залізний каркас трибуни нагрівся до межі. Штучне поле під ногами тануло від спеки, та і пахло не дуже приємно. За 40 хвилин до гри приїхав старий-добрий ПАЗ на якому прибули гості.

Як вони взагалі на ньому їхали!? За півгодини до початку матчу гравці вийшли на поле для розминки. На годиннику 13-00, початок гри. На трибуні 15 глядачів - родичі футболістів: жінки, діти і т.д. Команди виходять на поле, гравці з команди «Драбів» стають колом та проводять свій передматчевий ритуал, в кінці котрого щось гучно викрикують.

Свисток. Погнали. Команди були рівні по грі, в турнірній таблиці також йшли поряд з різницею в один пункт. Чи то через спеку, чи то з інших причин команда з Драбова під завісу першої половини гри отримала в свої ворота гол. Як виявилось це і був переломний момент матчу. Емоційний тренер "Інтернаціонала" постійно вигукував фрази по типу «Mamma Mia», і ще пару чудернацьких фраз яких запам’ятати не вдалось. Також кожні 20 хвилин рефері робив тайм-аут щоб гравці могли попити водички.

Другий тайм за гравцями «Інтернаціонала» — легко забили ще два голи та відсвяткували першу перемогу в чемпіонаті. Далі звучить свисток, гра завершується, а диктор по стадіону оголошує прохання якнайшвидше покинути гравцям роздягальні, бо наступна гра має от-от розпочатись.

На зворотньому шляху в Черкаси їхали разом з гравцями "Інтернаціонала», котрі подумували обмити перемогу, а також поїхати на матч відбірного циклу ЧМ-2015 Україна U-21 — Латвія U-21…