Стадіон "Трудові резерви" (Біла Церква)
03 січня 2016
"Трудові резерви"
Адреса:Київська область. м. Біла Церква. вул. Ярмаркова, 4.
Місць:13500 (пластикові сидіння та дерев’яні лави)
Поле:трав’яне
Освітлення:відсутнє
Табло:просте електронне
Клуби:Арсенал-Київщина, Рось
Оцінка:
Актуальність14.05.2016
Арсенал-Київщина (Біла Церква) - Суднобудівни...
Арсенал-Київщина (Біла Церква) - Нива (Вінниця...
Арсенал-Київщина (Біла Церква) - Скала (Стрий) ...

«Трудові резерви» - достатньо типовий для України стадіон. Трибуни оточують поле, утворюючи великий овал. Перші ряди дещо підняті над рівнем поля, що трохи компенсує його віддаленість, але все ж бігові доріжки у купі з додатковим простором для проходу глядачів не сприяють зручності перегляду футбольного матчу. Усі трибуни крім південно-західної обладнано пластиковими сидіннями, на останній же лишились дерев’яні лави. Варто зазначити, що стан сидінь трибуни, на який викладено слово "Освіта", лишає бажати кращого. За північно-східними воротами встановлено невеличке табло. Освітленням стадіон не оснащено. Фанати місцевого «Арсеналу» підтримують команду з сектора №4. Гості зазвичай займають сектор №17.

Стадіон розміщений в історичній місцевості Білої Церкви так званій Грузії — районі, який мав багато єврейських землянок схожих на грузинські будиночки. На місці самого стадіону було єврейське кладовище. Поруч зі стадіоном знаходиться ринок, відповідно в торгові дні тут панує безлад.

За часів незалежності «Трудові резерви» приймали домашні ігри «Росі», яка й досі бува проводить тут домашні зустрічі у чемпіонаті Київщини. Але постійним користувачем арени є місцевий «Арсенал-Київщина».