Вінниця - Поділля Хмельницький 3:1 (25.06.2014)
15 грудня 2015
Вінниця - Поділля Хмельницький 3:1
18:00. 25 червня 2014 року
м. Вінниця. Центральний. 1470 глядачів
Чемпіонат України серед аматорів.

Вирватись на 250 км від Києва в будній день не так і просто, але пропускати таку гру для футбольного мандрівника – травма на все життя. Можливість одночасно побачити два фанатських рухи на аматорському рівні, ще й на такій цікавій арені є просто таки унікальною для України. Отож о 15:00 двоє граундхопперів сіли в ракету й за дві з половиною години прилетіли до Вінниці. Встигнути на фанатський марш шансів не було, але й без того ми в підсумку чимало побачили, почули та відчули.

Домашній сектор зібрав аж 365 чоловік! Майже всі дотримались білого дрес-коду, лиш основа виділялась фірмовими чорними футболками. Склад сектору молодий, чимало дівчат та дітей шкільного віку, але завдяки потужному кістяку сектор виглядає дуже пристойно. Шиза злагоджена та гучна, отже роблю висновок, що вищезгаданий молодняк на секторі далеко не вперше. Дзвінкі дівочі голоси додавали ледве помітних мелодійних ноток до загального звуку і пробились на перший план лише тоді, коли хлопці влаштували їм поливний понеділок :) Якщо додати до сектору Ниви прапорів чи розтяжок, то буде просто космос. Після матчу вся команда включно із тренером подякувала за підтримку. Причому не так буденно, як це роблять у вищій лізі, а справді щиро.


27 фанатів приїхало з Хмельницького. Дехто з них ще кілька днів тому воював на Сході України. Склад хоч і не численний, але й їхні заряди було чутно на весь стадіон. Родзинкою матчу стало їхнє піро.


До речі, про гру. ФК «Вінниця» зробила гру ще з перших хвилин, забивши на 11-ій та 13-ій хвилинах. Дуже дивно, що мені вдалось побачити всі чотири голи враховуючи те, що на поле я майже не дивився. Чуйка!


Зворотній шлях міг стати неабиякою пригодою. Щойно ми виїхали з Вінниці, як наша ракета видала повідомлення про error в електриці, наслідком чого могла стати повна зупинка у сутінках серед поля, але пощастило, і за чотири години я вже завалився спати у себе вдома.