Hoffenheim II - Waldhof Mannheim 0:1 (06.12.2015)
14 грудня 2015
Hoffenheim II - Waldhof Mannheim 0:1
14:00. 6 грудня 2015 року
Hoffenheim. Dietmar-Hopp-Stadion. 1220 глядачів
Чемпіонат Німеччини. Регіональна південно-західна ліга.

Гоффенгайм для фанатів інших німецьких клубів - як червона ганчірка для бика. У цьому клубі з району невеликого містечка Зінсxайм вони бачать дитя сучасного футболу. На відміну від інших тут усе тримається на одному спонсорі, і клуб цей було піднято нізвідки в Бундеслігу. Спонсор Дітмар Хопп є засновником компанії програмного забезпечення SAP, за рахунок чого й став одним з найбагатших у ФРН. Противники цієї команди часто називають клуб Гоппенгаймом.

До виходу в еліту німецького футболу перша команда Гоффенгайма проводила свої матчі на стадіоні імені Дітмар Хоппа. Зараз тут приймають суперників дублери, які виступають у четвертому дивізіоні. Всього в Німеччині п’ять таких «регіональних ліг», шо розділені за географічним принципом: Баварія, Південь-захід, Захід, Північ-схід і Північ. Гоффенгайм виступає в південно-західному чемпіонаті. Тут є декілька цікавих фанатських рухів. Один з кращих мені належало побачити сьогодні.

В гості приїхав Вальдхоф Манхайм. Свого часу цей клуб грав навіть у Другій Бундесліге. Рух, не зважаючи на четвертую лігу, має дуже пристойний рівень. Насправді вони б і в Третій Лізі не загубилися. Мангайм хороший не лише в супорті, адже про ОФ хлопці Вальдхофа теж не забувають. Молоде покоління водить дружбу з Ultras Frankfurt (головна група Айнтрахту), а старе має контакти з Айнтрахтом з Брауншвайгу та швейцарським Базелем.

З Манхайма відстань всього 50 км, тому на сьогоднішній матч прибуло майже 1000 гостей. У супорті брала участь десь максимум половина, але все одно я можу констатувати дуже серйозний рівень підтримки. На протилежній стороні всі заряди і пісні Вальдхофа було чутно дуже чітко. Бажаю успіху Вальдхофу на шляху до Третьої ліги.