Севастополь - Металіст (Харків) 0:2 (07.05.2014)
12 грудня 2015
Севастополь - Металіст (Харків) 0:2
17:00. 7 травня 2014 року
м. Київ. "Динамо" ім. Валерія Лобановського. 784 глядачів
Чемпіонат України. Вища ліга.

Цей матч було перенесено до Києва за два дні до його початку. Я не міг не скористатись нагодою провідати найрідніший мені стадіон. Подивитись на гру немісцевих команд зібралось майже 700 киян, 88 гостей та невелика група сімферопольців. Харків’яни гучно і злагоджено шизіли. За майже пустих трибун звук був чудовим.

Більше й нічого сказати було б, якби не сама гра. Севастопольці приїхали до Києва в день матчу потягом, про що напередодні заявив їхній тренер. Чудова «відмазка» перед здачею гри, чи не так? Чому я так вважаю? А ви гру подивіться. Металіст забив швидкий гол, в середині першої половини додали другий. Мабуть на цьому севастопольці зітхнули з полегшенням, адже справу було зроблено, адже знаєте, іноді складно буває й за 90 хвилин «безпалевно» привезти собі подай один м’яч… В другому таймі номінальні гості розслабились, хоча в кількох моментах могли закинути третій. Севастопольці розслабленістю користувались, час від часу загострюючи гру. Але в завершальній стадії атакуючі гравці кримської команди робили все можливе, щоб ненароком не забити м’яча у сітку. Я персонально слідкував за «улюбленцем» запорожців Сергієм Кузнєцовим. Капітан і провідний нападник команди майстерно гальмував атаки то роздаючи непотрібні передачі перед карним майданчиком, то уникаючи гарних позиції при навісах від півзахисників. Та й взагалі він скоріше прогулювався полем, аніж бігав. Одного разу «волейболіст» волею випадку вивалився майже віч-на-віч з воротарем, та й цей момент злив, заробивши кутовий.

Я не так давно став видивлятись договірні матчі, хисту в цій справі не маю ще, тому не можу сказати чи вся команда Севастополя здавала гру. Але в тому, що це робив конкретно Кузнєцов, я сумнівів не маю. А якщо таке робить капітан, то самі розумієте… Звісно ж це може здатись трохи дивним, адже Металіст як фаворит зустрічі скоріш за все переміг би у чесному бою. Але Севастополь – це міцний середняк, якому по силах якщо не відібрати очки в одного з лідерів, то бодай виснажити його перед складним виїздом за чотири дні до Львова. А тут, як на тарілочці, легеньких три очки без зайвих труднощів. Таке от лайно.