Würzburger Kickers - Magdeburg 1:1 (05.12.2015)
10 грудня 2015
Würzburger Kickers - Magdeburg 1:1
14:00. 5 грудня 2015 року
Würzburg. Dallenbergstadion. 5617 глядачів
Чемпіонат Німеччини. Третя ліга.

Вперше до Кіккерса я прийшов в 2011 році, тоді клуб ще грав у шостому дивізіоні й основа руху складалася з дорослих чоловіків. Сектор на звичайних домашках збирав максимум 30-40 чоловік, а на стадіоні всього було 200-300 глядачів. Крім того наш клуб був не найкращим у місті, бо в п’ятій лізі грав інший - вороги Кіккерса. Зараз у Вюрцбурзі зовсім інша картина. Цього року команда змогла піднятися до третьої ліги і вже катає по всій країні, зустрічається з різними відомими клубами.

Зміни торкнулися й сектора. Коли ми грали ще у четвертій лізі, на сектор підвалило дуже багато молоді й відбулася зміна поколінь. Пропав той дух старої школи та з’явився типовий німецький ультрас-стайл з прапорами і мелодійними зарядами. Старі продовжують ходити на матчі, але їхня активність за останні роки знизилася.

Сьогодні в гості до Вюрцбурга приїхав Магдебург. Клуб, який має величезні традиції, але довгі роки грав в нижчих лігах, цього року нарешті повернувся на професійний рівень. У Магдебурзі з того часу настало велике футбольне свято. На виїздах і домашках фанати показують дуже солідний рівень підтримки. Фанати інших клубів оцінюють Магдебург на рівні з Ганзою Росток і Динамо Дрезден - фанатським топом Німеччини.

На мій погляд, рух клубу Штазі (Динамо Дрезден), який я не раз бачив наживо, сильно переоцінено і Магдебург сповна може бути краще них. Стиль супорта Магдебурга дуже нагадує польський, напевно позначилася не лише географічна близькість до Польщі, але і дружба з Гутнік Нова Гута. Сьогодні на гостьовому секторі було більше 1000 магдебуржців. Банерна лінія не особливо вразила - багато дрібних полотен фан-клубів. А ось супорт порадував, 99% сектора активно підтримували свою команду.
Таку активність на гостьовому секторі у Німеччині рідко зустрінеш. Тому можна сказати, що не даремно магдебуржців називають одними з кращих фанатів країни.

Домашні фанати нічого серйозного протиставити шизі гостей звичайно не змогли. На початку другого тайму сектор Кіккерса підготував непоганий перф з конфетті.

Фанати господарів


Стадіон


Фанати гостей