Діназ (Вишгородський район) - Бровари 0:0 (31.05.2014)
09 грудня 2015
Діназ (Вишгородський район) - Бровари 0:0
17:00. 31 травня 2014 року
с. Лютіж. "Діназ". 30 глядачів
Чемпіонат Київської області. Вища ліга.

Я довго відкладав стадіон в Лютежі на користь інших місць, «Діназ» - не «одноденний» клуб і нікуди він від мене не подівся б. І ось нарешті я приїхав до Лютежа, ще й обравши досить цікавий матч.

З футбольної точки зору гра була цікавою до середини першого тайму. Але пішов дощ тож стало весело спостерігати як футболісти борсаються в калюжах та намагаються зобразити гру в футбол. Не поталанило броварській команді, адже всю другу половину матчу їй довелось атакувати затоплену половину поля, у той же час господарі легко бігали в контратаки. Навичок водного поло броварчани не мали, тож матч так і закінчився без голів.

Броварчани приїхали складом у 15 фанатів. На початок гри підготували шоу із застосуванням каркасу даху (хоч якась від нього користь цього дня). Цікаво чи було на аматорській ультрас-сцені України щось подібне? Фанатіли вони трохи розслаблено та для пустого стадіону й цього було достатньо для відчутної гучної підтримки команди. Дощ гостей не засмутив, адже банер-клейонка – то є чудовий захист від опадів. Після матчу вся команда подякувала своїм фенам за підтримку.