Металіст (Харків) - Чорноморець (Одеса) 2:2 (06.12.2015)
09 грудня 2015
Металіст (Харків) - Чорноморець (Одеса) 2:2
17:00. 6 грудня 2015 року
м. Харків. ОСК "Металіст". 3735 глядачі
Чемпіонат України. Вища ліга.

Навесні я вже пробивав цей стадіон, але оскільки опинився неподалік, а матч обіцяв бути цікавим, то вкотре завітав до Харкова. Металіст, як відомо, має проблеми із власником, через що є побоювання щодо існування клубу. Але у них не так усе сумно, як у Запоріжжя, тому принаймні цей сезон команда має завершити. Тим не менш ця ситуація додавала емоцій місцевим фанатам. Якщо відвіданий мною у травні матч проти Ворскли нічим особливим не запам’ятався, то ця зустріч із Чорноморцем стала яскравим завершенням мого граундхоппінг-року. Потужна шиза, піротехніка… Дивиться відео, що тут словами розписувати.
29 гостей подолали довгий шлях аби підтримати свою команду. У великій чаші стадіону та за гучної шизи господарів їх майже не було чутно, тому після другого забитого м’яча вони нагадали про свою присутність кількома фаєрами. На жаль, я не встиг зняти це дійство.


Щодо гри, то і тут було досить цікаво. Обидві команди виходили вперед, та у підсумку закінчили нічиєю. Гравці старались, арбітр наче був справедливим, тому схоже, що матч «чистий».

Відвідуваність матчу неприємно вразила. Та ж ситуація, що і в Києві з Динамо: у величезному місті клуб потрібен лише фанатам та кільком тисячам вірним уболівальників… Але щоб не закінчувати сезон меланхолією, скажу що все таки було дуже круто. Дякую, МХ!