1860 München ІІ - Bayern München ІІ 2:0 (25.11.2015)
03 грудня 2015
1860 München ІІ - Bayern München ІІ 2:0
14:00. 25 листопада 2015 року
München. Grünwalder Stadion. 10300 глядачів
Чемпіонат Німеччини. Регіональна ліга Баварії.

Головні команди мюнхенських клубів не зустрічалися дуже давно, тому обом движам приходиться задовольнятися дербі дублерів. Також цей матч зветься маленьким дербі Мюнхена. Обидва клуба грають у Регіональний Лізі Баварії, яка є четвертим дивізіоном.

Матчі дублерів проводяться на легендарному «Stadion an der Gruenwalderstrasse». Знаходиться він в Гіссінзі, районі, котрий вважається домашнім для 1860 Мюнхен. Цей стадіон мені подобається куди більше ніж всіми улюблена Альянц Арена. Її я до речі вважаю найжахливішим стадіоном ФРН. А стадіон, де проводять дербі дублерів - це типовий олдскульний граунд, який знаходиться посеред житлового району, а не десь у полі біля автобану.

Для мене це вже третій візит на цей стадіон. Близько двох років тому я був тут на виїзді з Кіккерс Вюрцбург, у другий раз в квітні цього року на цьому ж дербі. Тоді мені дуже сподобалась атмосфера на та поза стадіоном, тому я вирішив пробити цей матч знову. Так як на цьому матчі можуть бути проблеми з квитками, мені довелося замовляти їх через знайомих. Тікети у Мюнхені може купити кожен, а в інтернеті тільки члени клубу. Пізніше виявилося що цього разу близько 800 квитків ще залишалося і в день гри в касах стадіону. Мабуть погода і пора року зіграли свою роль.

Діставшись Мюнхена відправився на метро до стадіону. На шляху трапився склад Баварії, який їхав до місця збору. Фанати Баварії за тиждень до матчу оголосили збір недалеко від стадіону, в домашньому районі синіх мюнхенців. 1860 Мюнхен на це зреагував і призначив місце збору в тому ж місці на півтори години раніше. В результаті «баварці» прибувши на місце, застали там своїх ворогів в повному оточення поліції. У підсумку червоні знову занурилися в метро і попрямували на наступну станцію. Там наші шляхи розминулися. Я попрямував в паб під стадіоном, де збиралися фанати 1860. Навколо велика кількість поліцейських. В Німеччині федеральна земля Баварія - це аналог українського Донбасу в плані «беззаконня» поліції. Сьогодні на 10000 глядачів було 1000 поліцейських.

На відміну від попередніх дербі, сьогодні крім диму після першого голу, не було піротехніки. Думаю це пов’язано з проханням утриматися від піро через події в Парижі. Візуально порадувала Баварія - до початку матчу червоні підготували непоганий перф з прапорами, гербом міста і клубу. У плані шизи матч черговий раз порадував! З обох боків звук був на рівні - стиль підтримки на дербі мені подобається більше ніж нудні мелодії на стадіонах Бундесліги. Але сині були голосніше красних. Це можна пояснити результатом матчу та дахом над сектором домашніх фанатів. Також можна відзначити різноманітність акустичного супорта, який рідко зустрінеш у Німеччині.