Верес (Рівне) - Нікополь-НПГУ 1:0 (08.08.2015)
11 серпня 2015
Верес (Рівне) - Нікополь-НПГУ 1:0
18:00. 8 серпня 2015 року
м. Рівне. "Авангард". ~3500 глядачів
Чемпіонат України. Друга ліга.

Перший домашній матч відновленого рівненського Вереса гріх було не відвідати. Не так часто в Україні раптово відроджують збанкрутілі клуби, ще й такі…

Напередодні у місті відчувався ажіотаж. Люди перепитували один в одного при зустрічі «Йдеш на футбол?», місто рясніло афішами. І хоч було помітно, що організацією матчу займались люди, що не дуже тісно знайомі з футболом, та все ж свято вдалось. Урочистості було організовано досить душевно: танцювальна хореографія у виконанні десятків дітей, які на завершення винесли величезну емблему Вереса на поле та підняття прапора під гімн України. Просто, але як мене то достатньо зворушливо. Відроджуються славні клуби, отже відроджується і країна.

Але все ж найбільше мене тішить те, що в Україні знову зібрався сильний фан-рух рівнян. На першу домашку вони підготували піротехніку та душевну шизу протягом усієї гри. Команда ж порадувала їх перемогою. І якби у той вечір я побачив падаючу зірку, то загадав би щоби це свято не завершувалось, щоб інтерес до Вереса не згадав, і клуб більше ніколи не зникав. Хай живе Верес!