Волинь (Луцьк) - Металіст (Харків) 2:2 (07.08.2015)
10 серпня 2015
Волинь (Луцьк) - Металіст (Харків) 2:2
19:00. 7 серпня 2015 року
м. Луцьк. "Авангард". 2235 глядачі
Чемпіонат України. Вища ліга.

Звісно ж п’ятнична гра з Металістом – це не найкраща вибір для знайомства з волинським рухом, але так вже склався мій календар. Я ще й затримався у столиці, тому приїхав у Луцьк лише за дві години до гри, хоча планував також відвідати стадіон «Підшипник» (без гри) та прогулятись містом.

Отож про матч. У цей сонячний вечір на «Авангарді» зібралось 2235 глядачів (за офіційними даними майже вдвічі більше, ага). На секторі господарів я нарахував приблизно 90 фанів. Волиняни показали пристойний рівень: білий дрес-код, невпинна підтримка впродовж усієї гри, гарні заряди, ніхто не мовчить. На жаль, ніякої візуалки, але це не докір господарям, адже вони-то останнім часом влаштовують гарні та дуже гарні перформенси.

Гостей було 35. Декілька харків’ян приїхали у другій половини, привізши чимало банерів, які «витягнули» банерну лінію із рівня «звичайний» на рівень «дуже пристойний».Один «жовто-синій» їхав п’ять днів на велосипеді з Харкова та ще один зі Львова. Також були автостопщики, що при такій спекотній погоді робить їх просто таки надлюдьми. Харків’яни виглядали втомленими після довгої дороги, але все одно старались шизіти як могли.

О, і про гру. Гостям пощастило двічі відігратись у рахунку, при чому в другому випадку вони були у меншості.