Дарниця (Київ) - Печерськ (Київ) 1:0 (28.06.2014)
03 серпня 2015
Дарниця (Київ) - Печерськ (Київ) 1:0
10:00. 28 червня 2014
м. Київ. "Дніпровець ДВРЗ". 11 глядачів
Чемпіонат Києва. Перша ліга.

8 кілометрів пішки – саме так я вирішив пробити цей виїзд, а точніше сказати вихід. Відстань подолав швидше, ніж пророкував мені Google, тож прийшов на стадіон хвилин за десять до початку, зробив фото-обхід та дочекався колегу по ГХ, який прибув чітко до стартового свистку.

Стадіон «Дніпровець» знаходиться у відособленому районі ДВРЗ, який вважається глухим і неблагополучним. Тут можна поринути у свієрідний колорит завдяки радянській архітектурі 50-60-х років. Та все ж ця автентичність дещо псується новонабудованими висотками. Загалом тихо-затишно, райончик достатньо зелений. Можливо в темну пору з нір вилазять страшні орки-гопники, але сонячного ранку враження виключно позитивне.

До стадіону я мав подвійну цікавість, адже поруч із ним височіє гарненька водонапірна вежа. Вже кілька років я збираю їхні світлини, а про цю красуню і не знав, тому попередня розвідка арени принесла приємну несподіванку.

Гра команд була відверто нудною, хоча футболісті й старалися час від часу розважати нас та ще дев’ятьох глядачів своєю контрастною грою в атаці: ефектні передачі та прориви чергувались з дитячими помилками на рівному місці. Загалом господарі поля все ж таки спромоглися дотиснути суперника і забили переможний м’яч наприкінці зустрічі. Фішка матчу: арбітрів було всього двоє, але схоже, що це нікого не хвилювало та ні на що не впливало. Ми припустили, що третього арбітра закрили в роздягальні, щоб розділити гонорар на двох.

Ми радісно зустріли закінчення матчу - ще трохи і довелось би влягатись дрімати на лавках. Втім нудну гру треба було чимось доповнити, тому ми пішли підкорювати 24-поверховий будинок, з якого відкривається гарний вигляд на район та стадіон. Та все виявилось не так просто, адже, піднявшись на верхній поверх, ліфт відмовився нас випускати. Довелося викликати підкріплення в особі ліфтера. Наш рятівник прибув дуже швидко як для суботи і визволив граундхопперів із залізного полону. Ми зробили довгоочікувані знімки та роз’їхались у своїх справах. Fin.