Стадіон "Інгулець" (Петрове)
02 серпня 2015
"Інгулець"
Адреса:Кіровоградська обл. смт. Петрове, вул. Свердлова, 11а.
Місць: 1750 (цільні пластикові сидіння)
Поле:трав’яне
Освітлення:відсутнє
Табло:просте електронне
Відкриття:13.08.2014
Клуби:Інгулець (Володимирівка)
Оцінка:
Актуальність01.08.2015
Інгулець (Володимирівка) - Верес (Рівне) 3:1 (01.08...

ФК Інгулець представляє село Володимирівку, де базується агрофірма «П’ятихатська», якій належить клуб. Але домашній стадіон вирішено було збудувати неподалік, в смт. Петровому на місці старої галявини для копанки. Відкриттям став переможний (2:0) матч господарів в аматорському кубку України із клубом, який найбільше ненавидять фанати київського ЦСКА.

«Інгулець» має одну трибуну на 1750 сидячих місць та безліч простору навколо поля, де можна вмістити ще тисяч десять народу. Величезним недоліком трибуни є те, що вона дивиться точно на захід. Оскільки матчі майже завжди грають у післяобідній або вечірній час, глядачам доводиться прикриватись руками, газетами чи парасолями аби розгледіти що відбувається на полі. В той же час тренерські лави та VIP-ложе знаходяться навпроти. Територію стадіону оточено білої бетонної огорожею із футбольними гаслами. Поруч з трибуною є туалет та гендель, де можна потішити свій організм шашликами, розливним пивом та усілякими сухарико-чіпсами. Біля входу на територію є місце для паркування автотранспорту, але можна заїхати всередині та спостерігати за грою не вилазячи з салону.

Місцева публіка дуже колоритна, часто-густо напідпитку, але в той же час і дружня до виїздних фанатів (це якщо їх не провокувати, звісно). Сектор активних вболівальників Інгульця знаходиться там, де було б зручніше розташовуватись гостям. Тому аби не стояти з іншого боку трибуни, де туди-сюди швендяють місцеві любителі гри мільйонів, виїздюкам краще фанатіти за півничними воротами, розвісивши банери на тренувальні ворота чи на інші чудернацькі й страхітливі конструкції, які там знаходяться. Щоправда акустика буде гіршою та і до поля далеченько.

Як дістатись Петрового транспортом автор не підкаже, бо їхав туди автівкою. Дорога від Олександрії поганенька, але в світлу пору можна проскочити без значних пошкоджень ходової частини машини.