Стадіон "Сонячний" (Харків)
21 липня 2015
"Сонячний"
Адреса:м. Харків. селище П’ятихатки. Білгородське шосе.
Місць: 4924 (цільні пластикові сидіння)
Поле:трав’яне
Освітлення:оснащено
Табло:просте електронне
Відкриття:7 вересня 2011 року
Клуби:Геліос
Оцінка:
Актуальність02.05.2013
Геліос (Харків) - Десна (Чернігів) 0:1 (18.03.2017)

Стадіон «Сонячний» розташовано на краю Харкова, у передмісті, що П’ятихатками зветься. Проте, дістатись туди не є проблемою, адже на сторінці Геліоса детально описано транспортне сполучення між містом і ареною.

«Укрзалізниця» та харківська облдержадміністрація збудували цей стадіон як підготовчу базу до Євро-2012. Дві трибуни вздовж поля на 4924 місця, освітлення, табло, гарне поле, парковка, туалети... Кидається у вічі відсутність VIP-ложе та окремих місць для преси, дуже незвично для новозбудованого стадіону. При «Сонячному» є готель, в якому може розташуватись повний склад якоїсь збірної або клубу. Інфраструктура, коротше кажучи, серйозна. (Щоправда, коли автор цих слів порізав собі ногу об пластикове сидіння та прийшов до медпункту стікаючи кров’ю, той виявився зачиненим. Але ж Євро-2012 вже минуло…).

Наразі Геліос орендує цей стадіон для своїх домашок. Помічається вдале співпадіння у назвах арени та клубу. І це справді співпадіння, бо стадіон став «Сонячним» від однойменного дитячого табору, на території якого він був збудований.