Металург (Запоріжжя) - Севастополь 2:2 (09.08.2013)
Металург (Запоріжжя) - Севастополь 2:2
19:00. 9 серпня 2013
м. Запоріжжя. "Славутич-Арена". ~9000 глядачів
Чемпіонат України. Прем’єр-ліга.

Для відвідання Запоріжжя я чекав саме на цей матч. З недавнього часу фанати обох клубів люто ненавидять одне одного. В позаминулому сезоні клуби зустрілись у першій лізі. В першому колі була битва за McDonald`s в Запоріжжі. В другому ж «теплий» прийом чекав на металургів в Криму. До того ж у надважливій грі за вихід до вищої ліги Металург засудили на полі, а форвард моряків Кузнецов забив переможний м’яч рукою, у чому потім «засцяв» зізнатись в інтерв’ю. Про все це у промо-ролику запоріжців, який ті запустили на місцевому телебаченні. Схоже, що це дало результат, і в будній день на трибунах Славутич-Арени зібралось близько 9000 глядачів.Ось цей ролик: http://www.youtube.com/watch?v=dlXc6iZQdEQ

Гра.
Схоже, що гравці обох команд також не дуже люблять одне одного. Билися вони на славу. До жорстокості не доходило, бо футбольні правила нині дуже «ніжні», а давати суддям привід проявити себе ніхто не хоче. Але в ігровому плані футболісти справді старались. Перший тайм склався поганенько для господарів – 0:2. Але в другому вони зібралися і видали гарний футбол, де брак майстерності компенсувався бажанням врятувати гру. І вони її врятували – 2:2! Не часто в нашому футболі можна побачити «камбеки», бо такий сценарій непросто розіграти…

Фанати Севастополя.
В першому таймі на гостьовому сектору зібралось 120 вболівальників, якісний склад яких викликав у мене подив. Заряди прості, звук слабенький… Але я все зрозумів, підійшовши до гостьового сектору з іншого боку: всіх виїздюків, що їхали своїм ходом, тримали там, а на сектор потрапили лише «клубно-автобусні» гості. Не так давно маріупольці не змогли зайти на цей стадіон через відсутність заявки від свого клубу. Але тут ситуація виявилась заплутанішою, і схоже, що винне в усьому саме керівництво Севастополя. Ось стаття від гостя, що не потрапив на гру: http://football.ua/ukraine/news/212058.html . В другому таймі гостей стало на 40 чоловік більше, тож можливо хтось все таки прорвався, але загальної картини це майже не змінило. Прикро, адже на стадіоні було б цікавіше, якби всі севаси потрапили на гру…

Фанати Металурга.
…Але і без них було на що подивитись. Запоріжці звично для себе зайняли нижню половину двох секторів за західними воротами. Ненависть почалась з перший хвилин гри. Особлива увага приділялась «улюбленцю» Кузнецову, який у першій половині бігав якраз ближче до трибуни господарів. Засранець не міг не чути як його принижують, проте спромігся забили гол. Різноманіття привітань гостям також було широким, доходило навіть до перекличок із центральними трибунами «дави говно». Загалом звук дуже хороший, «безхатченки» (ги-ги) викладались на повну і в купі із акустикою виходило дуже і дуже гучно. На їхніх секторах були й фанати з Кривого Рогу (Jolly Crew). Їх підтримали зарядом «Кривбас». Друга половина гри продовжилась такою ж шаленою звуковою підтримкою, але запам’ятається безперечно піротехнікою! На початок тайму вроцлавські вогні, стробоскопи і палаюча роза Севастополя підсвітили своїм вогнем банер «тільки вперед». Потім на перший гол запалало кілька файєрів. І це були просто забавки дитячі у порівнянні з тим, як металурги запалили втретє у кінці зустрічі! Кількість «факелів» порахую після того, як УПЛ випише штрафи, не допомагатиму паскудам :)

Після гри обидві команди дякують за підтримку своїм фанатам і це прекрасне дійство завершується.