Стадіон "Славутич-Арена" (Запоріжжя)
08 липня 2015
"Славутич-Арена"
Адреса:м.Запоріжжя. вул. Валерія Лобановського, 21
Місць:11883 (цільні пластикові сидіння)
Освітлення:1400 люкс
Поле:трав’яне
Табло:кольорове
Відкриття:26.07.2006
Клуби:Металург (Запоріжжя), Зоря (Луганськ)
Оцінка:
Актуальність09.08.2013
Металург (Запоріжжя) - Севастополь 2:2 (09.08.2013)
Металург (Запоріжжя) - Мир (Горностаївка) 0:1 (30....
Зоря (Луганськ) – Чорноморець (Одеса) 3:0 (19.09.202...

"Славутич-Арена" розташовується у центральній частині міста неподалік від ДніпроГЕС. Стадіон є суто футбольним, що не може не тішити. Між трибунами і полем лише кілька метрів, чудовий вигляд на поле, дуже добра акустика, більше ніж половина місць знаходиться під навісом. Сектори фанатів господарів та гостей зручні для розвішування банерів та організації перфомансів. Проходи до трибун продумані і розділені решітками, що допомагає уникнути скупчень людей при вході-виході, але також може грати за сили зла, коли ті намагають псувати життя фанатам.

Рішення про будівництво «Славутич-Арени» було прийнято тоді, коли в 2001-ому році ФФУ заборонила проводити матчі на стадіоні «Металург» через аварійний стан останнього. Проводити реконструкцію сенсу не було, тому нова арена будувалась на місці старої «з нуля». Роботи тривали цілих п’ять років, і нарешті 26 липня 2006 року «Славутич-Арену» відкрили матчем «Металург» (Запоріжжя) – «Динамо» (Київ). Тоді біло-сині попсували запоріжцям свято, забивши п’ять сухих голів.

На «Славутич-Арені» свої домашні ігри проводить місцевий «Металург» та луганська «Зоря», яка тимчасово позбавлена можливості грати в рідному місті.У 2007-ому році тут двічі зіграла молодіжна збірна України, а у 2010-ому році стадіон приймав матч за Суперкубок України.

Стадіон знаходиться на вулиці Валерія Лобановського, але варто зазначити, що свою останню гру Метр провів не тут, а на стадіоні "Торпедо".