Groundhopping - це захоплення, яке полягає у відвідування матчів на якомога більшій кількості різних стадіонів. Він зародився у 1970-х роках в Англії. З кінця 1980-х років поширився на Німеччину, а згодом і на інші європейські країни (Нідерланди, Бельгію, Швецію, Сербію, Чехію і т.д.). Єдиним загальноприйнятим правилом є те, що стадіон вважається пробитим, якщо на ньому було побачено гру. Також не рахуються матчі за свій клуб. Все інше зазвичай змінюється залежно від уподобань граундхопперів.

Українською дане заняття можна називати «копанкомандри». Граундхоппінг майже завжди є футбольними. Але також є люди, які пробивають, наприклад, хокей (icehopping) чи баскетбол.

В Англії існує The 92 Club, членом якого можна стати, пробивши всі стадіони у чотирьох найвищих дивізіонах країни. Наразі таких героїв аж 72. Також є The 100 Football Grounds Club, до якого потрапляють ті, хто пробив 100 стадіонів у будь-яких країнах. Таких граундхопперів наразі 199, найкрутіший з них має 2681 стадіон (взагалі у голові не вкладається!).

Існує також і граундспоттінг, який полягає у відвідуванні стадіонів без ігор. Робиться це скоріше із цікавості, і такі стадіони не рахуються.